Kombide çocuk kilidi nasil acilir?

Kombide çocuk kilidi nasil acilir? Kombide çocuk kilidi nasil acilir?, Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?, Cocuk kilidi nasıl acılır?, Klima çocuk kilidi nasıl açılır?, Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?, Arçelik kilidi nasıl açılır?

Kombide çocuk kilidi nasil acilir?

Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?, Aşağı/yukarı ok şeklindeki sıcaklık ayar tuşundan yukarı ok ile sağındaki pervane şeklindeki fan hız ayar tuşuna 3 saniye boyunca aynı anda bastığınızda çocuk kilidi iptal edilmiş olacaktır.

Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?

Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?, Aşağı/yukarı ok şeklindeki sıcaklık ayar tuşundan yukarı ok ile sağındaki pervane şeklindeki fan hız ayar tuşuna 3 saniye boyunca aynı anda bastığınızda çocuk kilidi iptal edilmiş olacaktır.

Cocuk kilidi nasıl acılır?

Cocuk kilidi nasıl acılır?, Çocuk kilidinin açık olup olmadığını kontrol edin. Makinenizin ön yüzeyinde yer alan kilit sembolü hangi tuşları gösteriyorsa, o tuşlara parmağınızı 3 saniye süreyle basılı tutun. Aynı tuşları kullanarak çocuk kilidi özelliğini de açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.

Klima çocuk kilidi nasıl açılır?

Klima çocuk kilidi nasıl açılır?, Başlat düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun.

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde "anahtar" veya“CL” ibaresi görünür ve makinenin tuşları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini/anahtar sembülünü devre dışı bırakmak için başlat düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun.


Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?

Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?, Kumanda üzerindeki tuş kombinasyonlarını deneyin:

Genellikle, "mode" ve "fan" tuşlarına belirli bir süre basılı tutarak kumanda kilidini açabilirsiniz.


Arçelik kilidi nasıl açılır?

Arçelik kilidi nasıl açılır?, Çocuk kilidi devreye girdiğinde ekranda ya bir anahtar sembolü ya da bir “CL” sembolü belirir ve çamaşır makinesinin tüm düğmeleri devre dışı kalır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için 3-5 saniye boyunca start butonuna basın. Bu sürenin sonunda bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Arçelik çamaşır makinesinde çocuk kilidi nasıl iptal edilir?

Arçelik çamaşır makinesinde çocuk kilidi nasıl iptal edilir?, Makinenizin ön yüzeyinde yer alan kilit sembolü hangi tuşları gösteriyorsa, o tuşlara parmağınızı 3 saniye süreyle basılı tutun. Aynı tuşları kullanarak çocuk kilidi özelliğini de açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.

Güvenli kilit nasıl açılır?

Güvenli kilit nasıl açılır?, Makinenizde ön tuşların bulunduğu bölümdeki kilit sembolünün işaret ettiği tuşa/tuşlara 3 saniye süreyle basın. Böylece çocuk kilidi iptal olur.

Koruma kilidi nasıl açılır?

Koruma kilidi nasıl açılır?, Uygulama Kilidini Etkinleştirme

Ayarlar > Güvenlik > Uygulama Kilidi > Etkinleştir bölümüne gidin, ardından Uygulama Kilidi şifresini ayarlamak ve kilitlenecek uygulamaları seçmek için ekrandaki talimatları uygulayın.


Uygulama kilidi nasıl acılır?

Uygulama kilidi nasıl acılır?, Makinenizin ön yüzeyinde yer alan kilit sembolü hangi tuşları gösteriyorsa, o tuşlara parmağınızı 3 saniye süreyle basılı tutun. Aynı tuşları kullanarak çocuk kilidi özelliğini de açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.

Beko çocuk kilidi nasıl açılır?

Beko çocuk kilidi nasıl açılır?, Klima kumandası üzerinde “Lock” tuşu vardır. Bu tuşa bastıysanız veya tuş basılı kaldı ise bu sebeple kumanda devre dışı kalmış olabilir. Kumanda bu durumda işlev sağlamaz. “Lock” tuşuna yeniden basmalı veya kumandanın devre dışı hareketini kaldırıp yeniden deneme yapmalısınız.