DemirDöküm kombi garanti başlatma nasıl yapılır?

DemirDöküm kombi garanti başlatma nasıl yapılır? DemirDöküm kombi garanti başlatma nasıl yapılır?, Demirdöküm kombi garantisi ne zaman başlar?, Demirdöküm Servis kaydı nasıl yapılır?, Demirdöküm garanti sorgulama nasıl yapılır?, Kombi ilk çalıştırma nasıl yapılır?, Kombi garantisi nasıl başlar?

Demirdöküm kombi garantisi ne zaman başlar?

Demirdöküm kombi garantisi ne zaman başlar?, Klimalarda Garanti süresi 3 yıldır. DemirDöküm Kombi ve Klimalarda garanti süresi nasıl ve ne zaman başlar ? Demirdöküm servis teknikerinin cihaz ile ilgili gerekli ayar ve kontrolleri yapması, kullanımı hakkında bilgi vermesi ve garanti belgesini onaylaması ile garanti süresi başlamış olur.

Demirdöküm Servis kaydı nasıl yapılır?

Demirdöküm Servis kaydı nasıl yapılır?, DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezine 0850 222 1 833 no' lu telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir, yardım alabilir, yetkili servis talebinde bulunabilirsiniz.

Demirdöküm garanti sorgulama nasıl yapılır?

Demirdöküm garanti sorgulama nasıl yapılır?, Detaylı bilgi için 0850 222 1 833 'den Müşteri İletişim Merkezimize ulaşabilir veya buradaki formu doldurarak bize mail gönderebilirsiniz.

Kombi ilk çalıştırma nasıl yapılır?

Kombi ilk çalıştırma nasıl yapılır?, Kombiler ilk kez çalıştırılacakları zaman öncelikle su basınç bar ayarları kontrol edilir. Ardından gaz vanasının açık olup olmadığı kontrol edilir. İlk açılışta barın 1,5 olması ve gaz vanasının da açık olması gerekir. Tüm bu kontrollerin ardından kombiye gelen şalterin açık konuma getirilmesi gerekir.

Kombi garantisi nasıl başlar?

Kombi garantisi nasıl başlar?, Kombide garanti süresi yetkili servisin cihazı devreye alması ile başlar. Yetkili servis tarafından devreye alınmadan kullanılan cihazlar garanti kapsamı dışında kalır.

Yeni kombi aldım ne yapmalıyım?

Yeni kombi aldım ne yapmalıyım?, Ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Demirdöküm Klima yerinde Servis: Teknik Servisimiz arızalı klimanızı adresinizde arıza tespiti. 50 TL arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Sorununuz garanti kapsam dahilinde değilse servis ücreti ödemeniz gerekir. 50 TL.

DemirDöküm servis ücreti ne kadar?

DemirDöküm servis ücreti ne kadar?, Manometreden okunacak basınç değerinin 1-2 bar arasında olması gerekmektedir. Atron kombi gibi hem analog hem dijital manometreye sahip kombilerde bu değerler kolaylıkla takip edilebilir.

DemirDöküm su basıncı kaç olmalıdır?

DemirDöküm su basıncı kaç olmalıdır?, DemirDöküm Kombi Servisi, Kombiyi Çalıştırmak İçin 8 Gün Sonra Gelecek.

Demirdöküm kombi servisi kaç günde gelir?

Demirdöküm kombi servisi kaç günde gelir?, Bu ürünün kullanım ömrü 15 yıldır.

DemirDöküm kombi ömrü ne kadardır?

DemirDöküm kombi ömrü ne kadardır?, Genellikle kombinin ön panelinde reset tuşu bulunur. Bu tuşa yaklaşık olarak 5 saniye kadar basılı tutmak suretiyle kombi resetleme işlemi yapılabilir. Bazı modellerde kombi üzerinde reset tuşu, 'R' olarak geçer. Bazı modellerde, 'On/Off' açma tuşu şeklinde ifade edilmektedir.

DemirDöküm kombi garanti uzatma ne kadar?

DemirDöküm kombi garanti uzatma ne kadar?, Kombiye su basmak için kombi altında su takviye musluğu bulunur. Kombinin altına bakarsanız bu musluğu görebilirsiniz. Musluğu saat yönünün tersine çevirirseniz, kombi basıncının yükseldiğini fark edeceksiniz. Kombi basıncı, ideal olan 1,5 – 2 bar seviyesine gelince musluğu kapatınız.

DemirDöküm kombi resetleme nasıl yapılır?

DemirDöküm kombi resetleme nasıl yapılır?, ** Montaj yapıldıktan sonra siz ya da bayi tarafından kombi için 2 amper sigorta monte edilmelidir ve yoğuşma gideri yapılmalıdır. Projeye uygunluk kontrolü yerel gaz şirketi yetkilileri tarafından gerçekleştirilerek uygunluk belgesi imzalanmalıdır. Bu işlemin ardından doğalgazınız açılır.